Homey Bridge išmaniųjų namų valdymo centralė zigbee, z-wave plus, IR, Bluetooth, Wifi, 433MHz, 868Mhz

Produkto kodas: HOMEY-BRIDGE-EU-01

87.14  su PVM

Neturime

Neturime

18 Pirkėjų dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Atsiprašome, šios prekės šiuo metu neturime. Rekomenduojame rinktis iš: Kategorijos: , .

siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

HOMEY APP

Homey Bridge

„Homey Bridge“ yra naujausias „Homey“ šeimos išmanusis centras, kuriame valdymui ir automatizavimui naudojama mėgstama „Homey“ programa. Dizainas, kuris visiškai skiriasi nuo Homey Pro. Homey Bridge dabar yra blizgus juodas, derinamas su aliuminiu. Žinoma, RGD šviesos diodų žiedas vis dar yra, bet mes padarėme jį subtilesnį.

Įsigiję „Homey Bridge“ taip pat gausite trijų mėnesių „Homey Premium“ nemokamai.

„Homey Bridge“ ir „Pro“ naudotojų patirtis dažniausiai yra panaši. Daugumą įrenginių palaiko abu produktai ir jie turi tą pačią „Homey“ programą, skirtą valdyti ir automatizuoti. Yra keletas skirtumų, kuriuos verta žinoti. Dėl šių skirtumų ir toliau siūlome „Homey Pro“, kad vartotojai galėtų rinktis.

„Homey“ programų parduotuvė, skirta „Homey Bridge“, yra labiau valdoma – programos bus aukštesnės kokybės, tačiau kai kurios „Homey Pro“ programos dar negali būti palaikomos „Homey Bridge“. Vis dėlto palaikoma dešimtys tūkstančių produktų!

„Homey Bridge“ logika ir intelektas veikia debesyje – pagrindinė priežastis, dėl kurios „Homey Bridge“ galėjome padaryti daug pigiau, yra ta, kad „Homey“ apdorojimo galią, kuri yra DAUG, perkėlėme į debesį. Tai reiškia, kad „Homey Bridge“ veikia, kaip veikia išmanieji termostatai, balso asistentai ir „Chromecast“, veikiantis interneto ryšys. PASTABA: tai Nereiškia, kad privatumo atžvilgiu daroma kokių nors kompromisų. Naudotojų asmeniniai duomenys vis dar yra neriboti, ir mes nenaudojame jokių asmens duomenų perpardavimui, profiliavimui ar kitoms šešėlinėms priežastims.

Pažengusiems vartotojams reikalinga 2,99 € per mėnesį prenumerata – „Homey Bridge“ siūlo daugumą „Homey“ funkcijų ir iki penkių prijungtų įrenginių be jokių papildomų mokesčių. Norėdami pasiekti „Homey Insights“, „Homey Logic&Variables“ arba prie „Homey“ pridėti 6 ar daugiau įrenginių, savininkas turi atnaujinti į „Homey Premium“ už 2,99 EUR per mėnesį. Tai skirta visam namų ūkiui ir siūlo viską nuo Homey – nėra jokių papildomų pakopų.

Homey specifikacija

Automatizavimo segmentas

Automatizavimo centralės

Gamintojas

Homey

Komunikacija

BluetoothIRRF433WifiZ-WaveZigBee

Energijos šaltinis

Tinklas

Programėlės

Amazon AlexaGoogle AssistantHomey

Matmenys

150 x 150 x 80 mm, įrenginio: 128 ⌀ x 35 mm

Pakuotėje

USB maitinimas, USB laidas, Quick Start Guide

Prenumerata

Nemokamai galima pridėti iki 5 įrenginių, Homey Premium: 2,99 € per mėnesį – prijunkite neribotą skaičių įrenginių

Homey logo

Savybės / Specifikacija

Svoris 546 g
Gamintojas

Homey

Automatizavimo segmentas

Automatizavimo centralės

Komunikacija

RF433, Wifi, Z-Wave, ZigBee, Bluetooth, IR

Programėlės

, ,

Pirkėjų atsiliepimai