Aeotec Door Sensor 7 įleidžiamas durų sensorius Zwave ZW187-C

Produkto kodas: AEOE-ZW187-C

37.58  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 4 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 4 vnt.

34 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Birželio 25 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Birželio 25 d.
Atsiimkite parduotuvėje Pirmadienį, Birželio 24 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Aeotec Door Sensor 7 įleidžiamas sensorius

AEOTEC įleidžiamų durų jutiklis yra Z-Wave jutiklis, kuris nustato, ar durys atidarytos, ar uždarytos. Šis dailaus dizaino mažas jutiklis telpa į jūsų duris taip, kad jų beveik nesimato. Tada ji praneša jūsų Z-Wave sistemai, kai atidaromos arba uždaromos durys.

Maždaug 18 milimetrų pločio, kai kurie gali vadinti jį mažu ir kompaktišku. Mes mieliau tai vadiname nematoma. Tai Z-Wave durų jutiklis, kuris buvo sukurtas taip, kaip visada turėjo būti durų jutiklis.

Iš pradžių tai nekeičia jūsų namų estetikos. Tai ne plastikas, užklijuotas ant durų. Vietoj to, tai yra protinga technologija, kuri montuojama tiesiog jūsų durų rėme. Aeotec įleidžiamų durų jutiklis yra toks pat gražus, kaip ir kiti jūsų namai. Jūs to niekada nematote, tiesiog jaučiate jo naudą.

Įleidžiamų durų jutiklis yra paprasta idėja. Jis praneš jums ir jūsų „Z-Wave“ tinklui, ar durys atidarytos ar uždarytos. Su Z-Wave galite sukurti visiškai naują valdymo lygį. Signalizacijos. Saugumas. Intelektas. Automatizuoti sprendimai. Viską įgalina vienas paprastas, galingas ir nematomas įrenginys.

Paprasta įdiegti

Nematomos instaliacijos grožį papildo paprastos instaliacijos grožis. Įdiegti įleidžiamų durų jutiklį paprasta. Pridėjus jį prie namų tinklo, reikia tik suaktyvinti akumuliatorių ir sinchronizuoti jį su Z-Wave sistema. Padaryti visą nematomą reiškia šiek tiek daugiau nei nedidelę gręžimo skylę, paslėptą jūsų durų viršuje. Tai toks diegimas, kuris užtrunka ne ilgiau nei 10 minučių, tačiau suteikia naudos daugelį metų.

Aeotec specifikacija

Automatizavimo segmentas

ApsaugaSensoriniai

Gamintojas

Aeotec

Energijos šaltinis

Baterija

Baterijos tipas

CR2

DC maitinimas

3V

Spalva

Balta

Davikliai

Magnetiniai

Komunikacija

Z-Wave

Korpusas

PC V0

Programėlės

Amazon AlexaDomoticzGoogle AssistantGoogle HomeHome AssistantHomeyopenHABSmart Things

Darbinė temperatūra

0℃ to 40℃

IP

IP20

Suveikimo atstumas

~1 cm

Veikimo atstumas

Viduje iki 40m. atviroje vietoje iki 150m.

Z-Wave Plus

Taip

Matmenys

Produkto: 19.2 x 64 mm, magneto: 22 x 13 mm

Programėlė Aeotech produktams

SmartThings programėlė yra pasaulinės klasės platforma, turinti vieną didžiausių suderinamų produktų ekosistemų, kuri sujungia šimtus išmaniųjų namų įrenginių į vieną viso namo valdymo sprendimą. Vartotojams suteikiamas platesnis įrenginių pasirinkimas idealiems išmaniesiems namams sukurti be išskirtinio Aeotec asortimento yra daugybė Zigbee įrenginių kuriuos galima integruoti bet taip pat Z-Wave produktai. Daugiau nei 5000 sertifikuotų produktų yra prijungti prie SmartThings platformos.

Savybės / Specifikacija

Svoris 60 g
Gamintojas

Aeotec

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Sensoriniai, Apsauga

Komunikacija

Z-Wave

Programėlės

, , , , , , ,

Pirkėjų atsiliepimai