HeatIT Z-TRM6 Zwave termostatas baltas 16A

Produkto kodas: HEATIT-5430566

103.95  su PVM

Neturime

Neturime

21 Pirkėjas dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Atsiprašome, šios prekės šiuo metu neturime. Rekomenduojame rinktis iš: Kategorijos: , , .

siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

HeatIT Z-TRM6

Heatit Z-TRM6 yra elektroninis termostatas, skirtas elektriniam šildymui. Termostatą galima valdyti per Z-Wave tinklą arba priekyje esančiais mygtukais. Termostatas turi patogią sąsają.

Heatit Z-TRM6 turi 3 režimus: šildymas, vėsinimas ir eko.

Termostatas tinka standartinėms Europos jungčių dėžėms ir gali būti naudojamas su daugeliu System 55 rėmų. Jis turi tvirtą metalinį rėmą, kad būtų galima saugiai pritvirtinti prie jungiamosios dėžutės. Termostatas turi vieną įmontuotą kambario temperatūros jutiklį. Taip pat galima prijungti du papildomus išorinius temperatūros jutiklius.

„Heatit Z-TRM6“ turi aktyviosios galios matavimo funkciją ir suteikia jums informaciją apie jūsų energijos suvartojimą realiuoju laiku. Tai taip pat leidžia rankiniu būdu nustatyti galios matavimo vertę, jei prijungiama prie kontaktoriaus.

Gaminyje įdiegta ZeroX technologija. Ši technologija užtikrina, kad relė įsijungtų prie 0 V. Naudojant šią technologiją, termostatas tarnaus daug ilgiau.

Termostatas gali būti nustatytas su keliomis asociacijomis ir gali būti naudojamas kaip pagrindinis termostatas. Jis gali valdyti iki 10 papildomų termostatų ir 10 išorinių relių, pvz., sieninius kištukus.

Šį termostatą galite naudoti kaip Heatit sistemos taremostatą ir valdyti kitus Heatit valdiklius pvz daugekanalius Heatit termopavarų valdiklius HeatIT Z-WATER2, HEATIT Z-DIN 616, HEATIT Z-WATER ir kk.

Termostato spalva RAL 9003

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

HeatIT

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Klimatas

Kanalai

Komunikacija

Z-Wave

Programėlės

, , , , , , ,

Pirkėjų atsiliepimai