Gosund LB4 Wifi žvaigždžių projektorius valdomas programėle TUYA, Smart Life, Gosund App

Produkto kodas: GOSUNDLB4

45.10  su PVM

Neturime

Neturime

47 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Atsiprašome, šios prekės šiuo metu neturime. Rekomenduojame rinktis iš: Kategorijos: , , .

siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Gosund LB4 Wifi žvaigždžių projektorius

Sukurkite savo namuose ypatingą atmosferą. Naudodami projektorių galite projektuoti įvairius efektus, pavyzdžiui, žvaigždėtą dangų. Be to, rodoma projekcija sukasi 360°, kad vaizdo efektai būtų dar geresni. Valdymas programėlėmis ir balso komandomis suteikia patogumo, o galimybė nustatyti tvarkaraštį ir laikmačio funkciją leis pritaikyti LB4 veikimą.

Projektorius aprūpintas grafiko ir laikmačio funkcija, todėl jo darbus galite planuoti patys. Pavyzdžiui, galite nustatyti, kad jis išsijungtų automatiškai, kai vaikas eina miegoti, ir įsijungtų iškart po pabudimo.

Rinkinyje yra 4 filmai su skirtingais efektais, todėl tikrai išsirinksite sau tinkamą. Be to, galite sukurti savo efektus, kad dar labiau suasmenintumėte LB4.

Jums nebereikia keltis nuo sofos, kad įjungtumėte projektorių ar reguliuotumėte jo ryškumą. Dabar tai galite padaryti iš savo išmaniojo telefono. Prisijunkite prie „Wi-Fi“ tinklo ir valdykite projektorių naudodami programą.

Kad valdymas būtų dar patogesnis, LB4 galite valdyti balsu. Įrenginys veikia su „Amazon Alexa“ ir „Google Home“, todėl paprasta komanda galite, pavyzdžiui, sumažinti projektoriaus ryškumą 75%.

Prietaisas sukurtas taip, kad būtų visiškai saugus naudoti. Projektorius buvo kruopščiai išbandytas, įskaitant kritimo testus, karščio ir šalčio bandymus, ir buvo išbandytas dėl EMC trikdžių.

Komplekte:

  • Projektorius
  • kabelis ir maitinimo adapteris
  • 4 filmai
  • vartotojo vadovas

 

Gosund specifikacija

Automatizavimo segmentas

Apšvietimas

Gamintojas

Gosund

Komunikacija

Wifi

Energijos šaltinis

Tinklas

Programėlės

Amazon AlexaGoogle AssistantGosundSmart lifeTuya

AC maitinimas

220-240V

Maitinimo laidas

USB-C

Darbinė temperatūra

– 10ºC – 40 º C

Savybės / Specifikacija

Išmatavimai 210 × 180 × 65 mm
Gamintojas

Gosund

Automatizavimo segmentas

Apšvietimas

Komunikacija

Wifi

Programėlės

, , , ,

Pirkėjų atsiliepimai