Avatto WT50 Wifi vandens šildymo termostatas 3A TUYA

Produkto kodas: AV-WT50-WH-3A

41.46  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 5 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 5 vnt.

27 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Gegužės 21 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Gegužės 21 d.
Atsiimkite parduotuvėje RYTOJ, Gegužės 20 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Avatto Wifi vandens šildymo termostatas

Išmanusis termostatas Avatto WT50 leidžia valdyti vandens šildymą namuose, biure, viešbutyje ar prekybos centre. Jame sumontuotas 10K B3950 NTC jutiklis, atsakingas už temperatūros tikslumą iki 1°C. Jis jungiasi prie išmaniojo telefono / planšetinio kompiuterio per Tuya arba Smart Life programėlę ir veikia su balso asistentais.

„Tuya“ arba „Smart Life“ programėlėje galite užprogramuoti termostato veikimą. Įrenginys palaiko skirtingus temperatūros nustatymus atitinkamai 5+1+1 / 5+2 / 7 dienų laikotarpiui su 6 laiko režimais per dieną. Taip pat galite naudoti rankinį, automatinį arba išvykimo režimus.

Išmanųjį termostatą Avatto WT50 galite valdyti 3 skirtingais būdais. Produktas veikia su Tuya programėle, kurią atsisiunčiate į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį su Android ir iOS operacinėmis sistemomis. Tai leidžia tinkinti gaminio veikimą, kad ir kur būtumėte. Taip pat WT50 galima valdyti balso komandomis – termostatas suderinamas su Amazon Alexa, Google Home, Yandex Alice ir kt. Taip pat galite naudoti įrenginio mygtukus.

Kitas Avatto WT50 privalumas yra LCD ekranas. Iš jo sužinosite apie nustatytą veikimo režimą, prisijungimą prie tinklo, nustatytą temperatūrą arba įjungtą apsauginį užraktą. Be to, termostatas rodo esamą laiką. Taip pat galite reguliuoti ekrano ryškumą arba visiškai jį išjungti. Tokiu būdu visą svarbiausią informaciją turėsite po ranka – tiesiog žvilgtelėkite!

Išmanusis termostatas Avatto WT50 turi specialų užraktą nuo vaikų, neleidžiantį naudoti mygtukų. Tai neleis jums įjungti / išjungti nepageidaujamos funkcijos. Be to, įvykus avarinei situacijai ar laikinai nutrūkus elektrai, jis atkurs paskutinius naudotus nustatymus.

Avatto specifikacija

Automatizavimo segmentas

Klimatas

Gamintojas

Avatto

Komunikacija

Wifi

Energijos šaltinis

Tinklas

AC maitinimas

110-230V

Didžiausia apkrova (A)

3A

Programėlės

Amazon AlexaGoogle AssistantHome AssistantSmart lifeTuya

Matmenys

86 x 86 x 40 mm

Spalva

Pilka

Rėmelio spalva

Balta

Ekranas

LCD

Darbinė temperatūra

-5°C – 50°C

Sensorius

NTC 10K B3950

Tikslumas

1°C

Avatto valdymas

Patogiai ir paprastai valdykite savo prietaisus su TUYA ar Smart Life programėmėmis. Dėl plataus prietaisų pasirinkimo TUYA tampa labai paprasta ir patraukli sistema vartotojui valdyti savo išmaniuosiu įrenginius ir namus.

Savybės / Specifikacija

Svoris 178 g
Gamintojas

Avatto

Spalva

Pilka

Automatizavimo segmentas

Klimatas

Kanalai

Komunikacija

Wifi

Programėlės

, , , ,

Pirkėjų atsiliepimai