Aqara T2 2 kanalų relė Zigbee 3.0 (DCM-K01)

Produkto kodas: DCM-K01

37.17  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

29 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) RYTOJ, Balandžio 24 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) RYTOJ, Balandžio 24 d.
Atsiimkite parduotuvėje ŠIANDIEN, Balandžio 23 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Aqara T2 išmanioji relė

Aqara Dual Relay Module T2 yra įrenginys, kuriame naudojama Zigbee technologija, valdyti įjungimo ir išjungimo funkcijas. Jis gali valdyti įvairius įrenginius, įskaitant variklius, garažo vartus, žibintus, jungiklius ir lizdus dviem režimais: kontakto sujungimo (sauso kontakto) ir įprastiniu.

Šis modulis gali padidinti tradicinės įrangos intelektą ir potencialą. Susietas su Apple Home platforma, įrenginį galima sklandžiai valdyti naudojant Apple Home programėlę. Be to, jis iš esmės suderinamas su įvairiomis trečiųjų šalių platformomis. Su šakotuvu galima įdiegti tokias funkcijas kaip programėlėmis pagrįstas nuotolinio valdymo pultas, laiko valdymas ir galios statistika.

Universalus sprendimas namams: T2 yra universalus ir gali būti naudojamas įvairiais būdais. Jis gali būti montuojamas lubiniuose šviestuvuose, kad būtų galima išmaniai valdyti, arba įprastuose sieniniuose jungikliuose ir kištukuose nuotoliniam prieigai. Be to, jis tinka kavos aparatų, oro gaiviklių, elektrinių šildytuvų, roletų ir garažo ritininių durų automatizavimui namuose.

Apple Home and Matter over Bridge Support*: T2 suderinamas su Apple Home, Matter, Google Home ir Amazon Alexa. Jis paverčia tradicinius įrenginius išmaniaisiais ir sklandžiai integruojasi su keliomis trečiųjų šalių sistemomis. Tai palengvina automatizuotą sąranką ir susiejimą su kitais suderinamais produktais, o tai suteikia įvairiapusę ir patogią patirtį.

(* „Apple Home“, „Google“, „Alexa“ ir „Matter“ nėra palaikomos savaime, jos palaikomos per Zigbee centralę.)

Blokavimas (interlock) ir variklio valdymas: vartotojai gali lengvai ir saugiai prijungti dvigubos relės modulį T2 prie dvikrypčių variklių. Dabar T2 gali būti naudojamas vamzdiniams varikliams valdyti.

Energijos stebėjimas ir maitinimo atmintis: Dvigubos relės modulyje T2 yra maitinimo įjungimo / išjungimo būsenos atminties funkcija, kuri prisimena paskutinę būseną po maitinimo dingimo. Be to, jis siūlo galios matavimo ir statistikos funkcijas.

Dėka sauso kontakto režimo, relė T2 gali būti naudojama, kad jūsų esami garažo vartai būtų išmanūs. Tiesiog prijunkite garažo durų atidarytuvą ir galėsite naudoti garažo vartus automatizuodami bei atskleisti jas trečiųjų šalių sistemoms. Be to, relė veiks kaip jūsų Aqara durų ir langų jutiklio kartotuvas, todėl jums nereikės jaudintis dėl silpno signalo.

Savybės / Specifikacija

Svoris 40 g
Gamintojas

Aqara

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Valdikliai

Kanalai

Komunikacija

ZigBee

Programėlės

, , , ,

Pirkėjų atsiliepimai