Shelly BLU durų/langų jutiklis su LUX ir pasvirimo kampo matavimu rudas

Produkto kodas: SHELLY-BLU-DWS-BRW

22.99  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 1 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 1 vnt.

14 Pirkėjų dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) RYTOJ, Gruodžio 01 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) RYTOJ, Gruodžio 01 d.
Atsiimkite parduotuvėje ŠIANDIEN, Lapkričio 30 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Shelly BLU magnetinis jutiklis

Shelly BLU durų langų jutiklis – tai naujas Europos gamintojo produktas, išleistas 2023 m. birželio pabaigoje: labai mažas, baterijomis maitinamas durų/langų atidarymo jutiklis naudojant Bluetooth technologiją.

Įrenginys gali prisijungti prie „Shelly Plus“ arba „Shelly Pro“ relės modulio „Bluetooth“ imtuvo ir naudoti jį prisijungiant prie kitų „Shelly“ įrenginių vietiniame tinkle arba internete. Prietaisas taip pat aprūpintas šviesos jutikliu, todėl galima sukurti valdiklį, kuris įjungia šviesas tik atidarant duris sutemus.

Dėl įmontuoto posvyrio jutiklio taip pat galite jį montuoti ant stumdomų langų ir stumdomų durų bei sukurti automatizavimą, skirtą pasvirimui tam tikru kampu, atskiriant atidarymą ir uždarymą.

Jis gali būti pritvirtintas prie durų ar lango su (pridedama) dvipuse lipnia juosta.

Remiantis gamyklos specifikacijomis, „Bluetooth“ diapazonas yra ne daugiau kaip 10 m viduje ir ne daugiau kaip 30 m lauke, per kurį jį galima suporuoti ir valdyti su įdiegta „Shelly Plus“ arba „Pro“ serijos rele, kuri bus naudojama kaip „Bluetooth“ šliuzas.

Pagal numatytuosius nustatymus įrenginys siunčia informaciją apie atidarymo/uždarymo būseną, ryškumą ir akumuliatoriaus būseną iš karto, kai pakeičiama atidaryta/uždaryta būsena, o po kelių sekundžių siunčia informaciją apie pasvirimo kampą.

Perjungus į švyturio režimą, kas 30 sekundžių siunčiama atidaryta/uždaryta būsena, pakreipimo kampas, apšvietimo lygis ir akumuliatoriaus būsena, o tai greičiausiai sutrumpina baterijos veikimo laiką.

Įrenginys suderinamas su „Shelly“ „Bluetooth“ išmaniųjų namų sistema, pvz., „Shelly Plus“ ir „Pro“ serijos relių moduliais, ir gali būti su jais susietas naudojant „Shelly Smart Control“ programą. Tačiau jis taip pat suderinamas su kitais įrenginiais ir platformomis, kurios palaiko „Shelly Blu“ durų lango jutiklio BTHome protokolas, daugiau informacijos rasite www.bthome.io.

Savybės / Specifikacija

Svoris 35 g
Gamintojas

Shelly

Spalva

Ruda

Automatizavimo segmentas

Sensoriniai

Komunikacija

Bluetooth

Programėlės

, , , , , ,

Pirkėjų atsiliepimai