Aqara FP2 išmanusis būvio jutiklis veikia su Apple HomeKit PS-S02D

Produkto kodas: PS-S02D

87.13  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 4 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 4 vnt.

44 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) RYTOJ, Birželio 13 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) RYTOJ, Birželio 13 d.
Atsiimkite parduotuvėje ŠIANDIEN, Birželio 12 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Aqara FP2 būvio jutiklis

Aqara FP2 naudoja pažangiausią milimetrinių bangų radaro technologiją, kuri gali tiksliai aptikti žmonių buvimą net su nedideliais judesiais.

Ši technologija užtikrina išmaniojo įrenginio tęstinumą ir stabilumą. Jis taip pat turi zonų padėties nustatymo funkciją, kuri leidžia automatizuoti skirtingas sąlygas įvairiose zonose, pavyzdžiui, lovoje prie stalo ir pan. Dabar vieną erdvę galima padalyti į iki 30 mažų zonų ir atpažinti iki penkių taikinių (Kelių asmenų aptikimas).

Jis taip pat gali valdyti kitus išmaniųjų namų įrenginius per ekosistemas, tokias kaip „Apple Home“, kad būtų galima pritaikyti plačiau. Jame yra tokios funkcijos kaip žmogaus kritimo atpažinimas ir įmontuotas šviesos jutiklis.

Įrenginio funkcionalumas:

Padėties nustatymas zonoje: jis turi didelį pranašumą, palyginti su tradiciniais PIR infraraudonųjų spindulių judesio jutikliais, nes naudojamas vienas radaro jutiklis, skirtas stebėti patalpas apie 40 m². Be to, galite suskirstyti jį į iki 30 zonų, tokių kaip sofa, lova ar darbalaukis. Be to, kiekvienai zonai galite nustatyti individualų automatizavimą. Atrodo, lyg vienu metu naudotumėte kelis PIR judesio jutiklius su vienu buvimo jutikliu FP2.

Kelių asmenų aptikimas: vienu metu galima aptikti iki 5** tikslinių žmonių. Dėl to, dalindamas erdvę, jis taip pat gali automatiškai reaguoti pagal skirtingų žmonių padėtį, netrukdydamas vienas kitam.

Itin didelis tikslumas: atsižvelgiama į privatumą ir aptikimo tikslumą. Jis gali atpažinti neindukcinį signalo aptikimą nerinkdamas tikrų vaizdų.
Automatizavimą apskritai galima pasiekti vietoje. Milimetrinių bangų radaro technologija yra stabilesnė nei infraraudonųjų spindulių jutiklio aptikimas, net kai sėdite ar miegate.

Valdykite kitus įrenginius naudodami „HomeKit“ ir kt.: FP2 rodomas kaip keli jutikliai „HomeKit“ (ir „Home Assistant“), „Alexa“ ir „Google Home“. Jutiklį galite lengvai integruoti nereikalaujant centralės, kuris, matyt, yra geriausias sprendimas išmaniųjų namų entuziastams.

Kritimo aptikimas ir įspėjimai***: kai kas nors krenta kambaryje, FP2 gali aptikti ir jums pranešti. Diapazonas yra apskritimas, kurio spindulys yra 2 metrai, o kritimo aptikimo tikslumas yra > 98%. Rekomenduojamas montavimo aukštis 2,5 m-2,8 m.

Integruotas šviesos jutiklis: visiškai veikiantis šviesos aptikimo jutiklis Aqara ekosistemoje. Su juo apšvietimo automatika tampa daug lankstesnė ir malonesnė.

IPX5 ir paslėptas USB-C prievadas: dėl IP reitingo jutiklį taip pat galima montuoti drėgnoje aplinkoje, pavyzdžiui, vonios kambaryje. Jutiklis turi atvirą USB-C prievadą.

Aqara specifikacija

Automatizavimo segmentas

ApsaugaSensoriniai

Gamintojas

Aqara

Komunikacija

BluetoothWifi

Belaidis protokolas

Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz, Bluetooth 4.2

Davikliai

BūvioKitiŠviesos

Energijos šaltinis

Tinklas

DC maitinimas

5V

Jungtis

USB Type-C

Palaikymas

Amazon Alexa ir HomeKit support.

Darbinė temperatūra

-10°C ~ +40°C

Programėlės

Amazon AlexaApple Home KitAqara HomeGoogle HomeHome AssistantIFTTT

Spalva

Balta

Apsaugos lygis

IPX5

Aptikimo atstumas

8 metrai

Aptikimo kampas

120°

Matmenys

64 × 64 × 29.5 mm

Aqara programėlės

Aqara produktams skirtos programėlės Aqara home, Mi home. Programėlės parsisiuntimo nuorodą galite rasti produkto instrukcijose.

Savybės / Specifikacija

Svoris 300 g
Gamintojas

Aqara

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Sensoriniai, Apsauga

Komunikacija

Wifi, Bluetooth

Programėlės

, , , , ,

Pirkėjų atsiliepimai