Aeotec Nano Switch Z-wave vieno kanalo relė su el.sąnaudų stebėjimu ZW116-C

Produkto kodas: AEOE-ZW116-C

42.47  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 1 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 1 vnt.

44 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Penktadienį, Birželio 14 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Penktadienį, Birželio 14 d.
Atsiimkite parduotuvėje RYTOJ, Birželio 13 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Aeotec Nano Switch 1 kanalo relė su el.sąnaudų stebėjimu

Su AEOTEC nano jungikliu visi įjungiami ir nepritemdomi elektros įrenginiai (pvz., apšvietimas, rozetės…) gali būti integruoti į Z-Wave tinklą. Taigi prijungtą apkrovą galima perjungti tiek belaidžiu būdu per Z-Wave, tiek lokaliai per esamą sieninį jungiklį. Be to, ZW116 turi integruotą galios matavimo funkciją, kuri leidžia tiksliai nustatyti prijungtos apkrovos energijos sąnaudas.

„Aeotec Nano Switch“ su galios matavimu leidžia automatizuoti, planuoti ir rankiniu būdu valdyti bet kuriuos jūsų namų sieninius jungiklius ar maitinimo lizdus, naudojant „Z-Wave“ šliuzus, šakotuvus ir programas. Be standartinio įjungimo / išjungimo valdymo ir automatikos, šis leidimas siūlo tikslų energijos suvartojimo stebėjimą, leidžiantį sekti ir sumažinti elektros sąnaudas.

Itin mažas, tik 42,5 mm pločio ir 20 mm gylio, nano jungiklis su galios matuokliu gali būti lengvai montuojamas sienoje arba laidų dėžutėje už bet kurio jūsų namuose esančio jungiklio ar lizdo, todėl nieko nereikės keisti namuose. Šis nematomas montavimo būdas tinka jūsų laidams, kuriuose yra neutrali padėtis, o nano jungiklis su galios matavimu gali būti valdomas tiek Z-Wave, tiek bet kokiu esamu jungikliu.

Naudodamas Z-Wave Plus ir Aeotec Gen5 technologiją, Nano Switch yra suderinamas su sertifikuotais Z-Wave šliuzais, šakotuvai ir programine įranga, įskaitant Samsung SmartThings, Mios Vera, FIBARO, Jeedom ir Open Z-Wave.

Kompaktiškas radijo modulis (60 % mažesnis nei jo pirmtakas „Micro Smart Switch“) patalpintas sieninėje dėžėje tiesiai už įprasto jungiklio. Jungiklis nebėra tiesiogiai prijungtas prie apkrovos, bet veikia kaip įvesties įrenginys AEOTEC įdėklui, kuris valdo apkrovą. Jungiklis tik siunčia valdymo signalą į įdėklą, kuris valdo apkrovą ir vėl. Sprendimas veikia su visais jungiklių dizainais. Galite naudoti momentinį arba perjungimo jungiklį.

Rekomenduojama naudoti 65 mm gylio sienines dėžes. Tačiau mažesnės dėžės, kurių gylis yra tik 45 mm, gali būti naudojamos taip pat, jei už jungiklio yra pakankamai vietos. Turima erdvė priklauso nuo tradicinio jungiklio dydžio, sieninės dėžutės matmenų ir papildomos laidos, įdėtos į šią dėžę, kiekio.

Aeotec specifikacija

Automatizavimo segmentas

Elektros apskaitaValdikliai

Gamintojas

Aeotec

Komunikacija

Z-Wave

Energijos šaltinis

Tinklas

AC maitinimas

110-230V

DC maitinimas

24V

Didžiausia apkrova (A)

10A

Programėlės

Amazon AlexaDomoticzGoogle HomeHome AssistantHomeyopenHABSmart Things

Matmenys

42.5 x 40 x 20 mm

Papildomos funkcijos

Signalo stiprinimas, kartotuvas

Darbinė temperatūra

0 ~ 40 °C

Maksimali budėjimo režimo galia

<0.8W

Spalva

Balta

Veikimo atstumas

Iki 150 metrų atviroje vietoje

Kanalai / Išėjimai

1 – kanalo

El. sąnaudų matavimas

Taip

Programėlė Aeotech produktams

SmartThings programėlė yra pasaulinės klasės platforma, turinti vieną didžiausių suderinamų produktų ekosistemų, kuri sujungia šimtus išmaniųjų namų įrenginių į vieną viso namo valdymo sprendimą.

Vartotojams suteikiamas platesnis įrenginių pasirinkimas idealiems išmaniesiems namams sukurti be išskirtinio Aeotec asortimento yra daugybė Zigbee įrenginių kuriuos galima integruoti bet taip pat Z-Wave produktai. Daugiau nei 5000 sertifikuotų produktų yra prijungti prie SmartThings platformos.

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Aeotec

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Elektros apskaita, Valdikliai

Kanalai

Komunikacija

Z-Wave

Programėlės

, , , , , ,

Pirkėjų atsiliepimai