Ubiquiti POE-24-12W-G | PoE Power supply | 24V, 0,5A, 12W, Gigabit
Produkto kodas: BTN-POE-24-12W-GEU
11,26  su PVM
Neturime
Neturime
33 People watching this product now!
Pristatymas / atsiėmimas
Atsiprašome, šios prekės šiuo metu neturime. Rekomenduojame rinktis iš: Kategorija: .
siuntu tarnybos
  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.
Mokėjimo būdai:
Aprašymas
Equipment protection
Ubiquiti PoE adapter with a power of 12W 0.5A. Output voltage is 24 V. It is ideal for powering Ubiquiti devices, but it is also suitable for all devices powered by 24 V through PoE. The power supply supports Gigabit network capacity. These PoE Adapters are highly reliable and in combination with the Ubiquiti TOUGHC cable, they provide grounding and surge protection to protect against electrostatic discharge (ESD).
Seamless compatibility
The 15V, 0.8A and 24V, 0.5A, POE-15-12W, POE-24-12W and POE-24 12W-G models work with the airGateway to bridge airMAX connections to Wi-Fi.
Convenient wall mounting
The 24V, 0.5A, POE-24-12W and POE-24-12W-G models can be wall-mounted using the optional wall-mounting brackets.
Savybės / Specifikacija
Svoris 270 g
Išmatavimai 150,00 × 150,00 × 50,00 mm