SHELLY PLUS ADDON priedas Plus serijos relėms

Produkto kodas: SHELLY-PLUS-ADDON

16.64  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: > 10 vnt.

39 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) RYTOJ, Birželio 13 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) RYTOJ, Birželio 13 d.
Atsiimkite parduotuvėje ŠIANDIEN, Birželio 12 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

 • Produkto garantija
 • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

SHELLY PLUS ADDON

Shelly Plus Add-on yra galvaniškai izoliuota jutiklio sąsaja visoms „Shelly Plus“ relėms. Naudokite jį temperatūrai ir drėgmei matuoti naudodami 1 laidų gnybtus arba prijunkite įvairius analoginius ir skaitmeninius jutiklius sudėtingam automatizavimui ir didesniam efektyvumui.

Labai suderinamas
Shelly Plus priedas suderinamas su dauguma Arduino jutiklių! Naudokite jo skaitmenines arba analogines įvestis norimiems parametrams išmatuoti ir, remiantis jutiklio duomenimis, sukurti sudėtingas automatizavimo scenas.

Neribotos naudojimo programos

Garažo vartų padėtis – galite prijungti nendrinio jungiklio jutiklį prie „Shelly Plus Add-on“ skaitmeninio jutiklio ir stebėti savo garažo vartų būklę. Tokiu būdu jūs visada žinosite, ar jis atidarytas, ar uždarytas, kai būsite išvykę, ir imsitės atitinkamų veiksmų.

Vandens šildymas – naudodami „Shelly Plus Add-on“ ir du DS18B20 jutiklius galite lengvai išmatuoti tikslią akvariumo temperatūrą, taip pat kambario temperatūrą. Remdamiesi šiais duomenimis, galite palaikyti patogią ir sveiką aplinką savo augintiniams. Be to, prie priedo galite prijungti skysčio lygio jutiklį ir visada įsitikinkite, kad vandens lygis yra optimaliame lygyje.

Valdykite savo apšvietimą pagal šviesumą – kartu su LDR (fotorezistoriumi), „Shelly Plus“ priedas gali suaktyvinti „Shelly Plus 2PM“, kad atidarytų žaliuzes, kai kambaryje per tamsu ir vis dar diena. Be to, kai šviesumas yra mažas, „Shelly Plus Add-on“ gali suaktyvinti „Shelly Plus 1“, kad įjungtų šviesas tinkamu laiku.

Tentas, kuris seka orą – Lauko motorinės markizės suteikia malonų pavėsį jūsų svečiams saulėtomis dienomis. Tačiau stiprus, nepaprastas vėjas gali juos nepataisomai sugadinti. Sujungus jį su vėjo jutikliu, prijungtu prie „Shelly Plus Add-on“, „Shelly Plus 2PM“ gali automatiškai uždaryti išorinę markizę, kad apsaugotų jas nuo vėjo. Be to, „Shelly Plus“ priedas su lietaus jutikliu gali suaktyvinti „Shelly Plus 2PM“, kad atidarytų tentą tinkamu laiku ir apsaugotų jūsų svečius.

Laistymas tik tada, kai reikia – turėti gražų sodą nėra lengva užduotis, o laistymo sistemos automatizavimas gali sutaupyti laiko ir optimizuoti išlaidas. Kartu su dirvožemio drėgmės jutikliu „Shelly Plus Add-on“ gali suaktyvinti „Shelly Plus 1“, kad laistymas būtų įjungtas tik tada, kai reikia, visada praleidžiant lietingas dienas.

Judesiais valdomi šviestuvai – „Shelly Plus Add-on“ taip pat galima prijungti prie PIR jutiklio, kad apšviestumėte kambarius, kuriuos retkarčiais naudojate namuose. Taip įėjus į patalpą šviesa degs tiek, kiek reikės.

Palaikomi jutikliai

 • Iki 5 DS18B20
 • Vienvietis DHT22
 • NTC rezistoriai, kurių vardinė varža 10 kΩ ir β=4000 K
 • Fotorezistoriai
 • PIR jutikliai
 • Dirvožemio drėgmės jutikliai
 • Ultragarsiniai artumo jutikliai
 • Talpiniai skysčio lygio jutikliai
 • Garso detektoriai
 • Kiti analoginiai jutikliai nuo 0 iki 10 V išėjimo įtampa

   

 

Shelly specifikacija

 

Automatizavimo segmentas

Priedai

Gamintojas

Shelly

Maitinimo įtampa DC

3.3 V (iš shelly plus prietaiso)

El.sąnaudos

< 0.5 W (be sensoriaus)

VCC max

10 mA

VREF OUT max

1 mA

Išmatavimai

37x42x15 ±0.5 mm

Spalva

Juoda

„Shelly Plus Addon“ palaikantys įrenginiai

Shelly Plus 1/1PM, Shelly Plus 2PM, Shelly Plus i4/i4DC

Temperatūros skaitymas

Depends on the DS18B20 or DHT22 sensors

Skaitmeninis įėjimas

-15 V to 0.5 V (True) / 2.5 V to 15 V (False)

Analoginės įvesties / voltmetro tikslumas

5%

 

Programėlė Shelly produktams

Valdykite Shelly įrenginius išmaniai. Itin plačiai konfigūruojamos išmaniosios relytės kurių pagalba profesionaliai galėsite automatizuoti ir valdyti savo namus ar ofisą. Galimybė valdyti relytes ne tik su programėle telefonu, bet taip pat susikurti ir suprogramuoti unikalų relyčių valdymą ir platformą.

Suderinami balso asistentai

 

Pritaikykite savo namams

Shelly įrenginiai yra suderinami su kitomis plačiausiai pripažintomis vietinėmis ir Cloud pagrįstomis namų automatizavimo platformomis. Norint įtraukti savo Shelly įrenginius į namų automatizavimo platformas, tokias kaip „Google Home“ ar „Alexa“, būtina turėti „Shelly“ vartotojo paskyrą.

Shelly programavimo sąsaja API

 
 

Savybės / Specifikacija

Svoris 105 g
Gamintojas

Shelly

Spalva

Juoda

Automatizavimo segmentas

Priedai

Pirkėjų atsiliepimai