SHELLY GAS LPG (suskystintos naftos dujos) išmanusis wifi detektorius

Produkto kodas: shelly-gas-lpg

58.80  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 2 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 2 vnt.

46 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) RYTOJ, Kovo 02 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) RYTOJ, Kovo 02 d.
Atsiimkite parduotuvėje ŠIANDIEN, Kovo 01 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

SHELLY GAS LPG (suskystintos naftos dujos) išmanusis wifi detektorius

Kodėl „Shelly Gas“

Daugelis buitinių prietaisų yra priklausomi nuo gamtinių dujų arba suskystintų naftos dujų, tačiau nedaugelyje namų jusliniu būdu aptinkamas dujų nuotėkis, kuris gali būti pavojingas. „Shelly GAS“ gali aptikti gamtines dujas arba suskystintas dujas ir padėti jums papildomai apsaugoti savo namus ir šeimą. Jo ilgas tarnavimo laikas, nedidelis jautrumas ir „Wi-Fi“ technologija leidžia visada žinoti, ar dujos kelia grėsmę jūsų namams.

Kompaktiškas dizainas, sujungiantis meną ir technologijas

Pavojingi dujų nuotėkiai gali pasireikšti bet kurioje jūsų namų vietoje, tačiau ne visus dujų detektorius galima įdėti visur. Štai kodėl „Shelly GAS“ sukūrėme itin kompaktiško dydžio. Jį galima naudoti bet kur, o jei įtariate nuotėkį, tiesiog prijunkite įrenginį ir ramiai apsiraminkite.

Užtikrinkite vaikų saugumą

Dėl savo įtemptos kasdienybės kartais vaikus turime palikti ramybėje namuose. Norėdami būti ramūs, kad jie apsaugoti nuo netikėtų įvykių, naudokite „Shelly GAS“. Įrenginys nedelsdamas atsiųs jums pranešimą, kai nutekės net nedidelis dujų kiekis.

Turėdamas galvoje pagyvenusius žmones

Pagyvenę žmonės, ruošdami maistą, dažnai pamiršta uždaryti dujų vožtuvą. Be to, dėl sutrikusio uoslės jie gali nepastebėti dujų nutekėjimo. Naudodami „Shelly GAS“ galite būti ramūs, nes tai iškart įspės jus, jei jūsų namuose yra net nedidelė gamtinių ar suskystintų dujų koncentracija.

Elektrinis dujų vožtuvų valdymas

Vožtuvai rūpinasi tinkamu dujinių prietaisų veikimu ir saugumu. Kartais gali nutekėti dujos. Kai „Shelly GAS“ aptinka dujų nuotėkį, jį galima nustatyti nedelsiant uždaryti dujų vožtuvą, taigi jūs nebesijaudinsite dėl dujų nuotėkio.

Išmanieji perspėjimai

Naudodami intelektualius „Shelly GAS“ perspėjimus sužinosite, ar įrenginys veikia, ar neveikia, ar šildo, ar dujų nuotėkis yra nedidelis ar stiprus. Jei dujų lygis tampa pavojingas, „Shelly GAS“ mirksi raudona šviesa ir garsiai aliarmuoja, todėl jūs ir jūsų šeima galite saugiai palikti teritoriją.

Nuotolinis valdymas ir pranešimai

„Shelly GAS“ informuos jus apie jūsų namų saugumą, kad ir kur būtumėte. Jei prietaisas aptiks kokią nors grėsmę, jis nedelsdamas išsiųs pranešimą į jūsų išmanųjį telefoną per „Shelly Cloud“ programą ir tuo pačiu metu mirksės šviesos ir garso signalais kambaryje, kuriame jis įdiegtas.

Jūsų virtuvės geriausias draugas

Jei gaminote maistą ir pamiršote uždaryti dujinės viryklės vožtuvą, jūsų namai gali greitai prisipildyti sprogių dujų. Norėdami išvengti šio pavojaus ir gaisro pavojų, tiesiog prijunkite „Shelly“ dują savo virtuvės zonoje ir išvenkite pavojaus.

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Shelly

Automatizavimo segmentas

Sensoriniai, Apsauga, Priedai

Komunikacija

Wifi

Programėlės

, ,

Pirkėjų atsiliepimai