Gledopto Zigbee PRO RGB+CCT LED kontroleris

Produkto kodas: GL-C-008P

26.25  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 4 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 4 vnt.

11 Pirkėjų dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Penktadienį, Birželio 14 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Penktadienį, Birželio 14 d.
Atsiimkite parduotuvėje RYTOJ, Birželio 13 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

 • Produkto garantija
 • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Gledopto Zigbee PRO RGB+CCT kontroleris

„Gledepto Zigbee Pro“ serijoje yra naujoviški, aukštos kokybės produktai, palaikantys išmaniųjų programų valdymą per „Zigbee“ ryšį, vietinis nuotolinis valdymas su 2,4 GHz RF nuotolinio valdymo pulteliais ir valdymas balsu, kurį atlieka „Alexa“ ir „Google Home“ (atsižvelgiant į centralę).

Jie suderinami su visais pagrindiniais Zigbee šliuzais ir platformomis: suderinami su Sonoff ZBBridge ir kitais eWeLink Zigbee centralėmis, veikia su Tuya/SmartLife Zigbee centralėmis, taip pat suderinami su SmartThings, homee, ConBee II, Hubitat Hubitat Elevation, Amazone Alexateway, Philip gateway įrenginiais, taip pat dirbti su „Terncy“ (suderinama su „Apple Home“) centrale.

Be to, „Pro“ gaminius galima valdyti naudojant „Gledopto“ 2,4 GHz nuotolinio valdymo pultus ir belaidžius sieninius skydelius, todėl palaikomas ir vietinis nuotolinio valdymo pultas.

Gledopto Zigbee RGB+CCT LED valdiklis (GL-C-008P) yra profesionalus Gledopto Pro gaminys su Zigbee ir RF palaikymu, valdo RGB + CCT ir RGBCCT LED juosteles, kuriose yra 3 spalvų RGB LED lustas ir CCT (+ šilta balta + šalta balta) balti LED lustai, 2 lustai sujungti į vieną juostelę arba integruoti į vieną lustą.

Jis gali valdyti bet kokių RGBCCT ir RGB+CCT LED juostų spalvą (spalvos režimu) ir šiltą / šaltą baltą šviesą (baltos šviesos režimu) ir šviesos intensyvumo / ryškumo lygį (dimmer).

Taip pat nuolatinės srovės maitinimo šaltinis gali turėti arba DC 12V, arba DC 24V, arba DC 36V, arba DC 48V ar net DC 54V, todėl šiuo Zigbee Pro LED valdikliu galima praktiškai valdyti beveik bet kokios įtampos LED juosteles. Šie valdikliai gali būti naudojami valdyti visų tipų LED gaminius, kurie veikia su 12V–54V nuolatinės srovės maitinimo adapteriais. Dėl to jis tinka RGB+CCT LED juostoms, LED prožektoriams ir LED lauko ar baseino apšvietimui.

Valdiklis suderinamas su dauguma ZigBee ZLL ir ZigBee 3.0 centralių. Jis buvo išbandytas naudojant „Philips Hue®“, „Osram Lighify®“, „Amazon Echo Plus“, „Sonoff eWeLink Zigbee“ ir „Tuya Zigbee“ centrales.

Didžiausia išėjimo apkrova:

esant 12V įtampai: 10A
esant 24V įtampai: 10A
esant 36V įtampai: 7,5A
esant 48V įtampai: 5,6A
esant 54V įtampai: 5A

Funkcijos:

 • Nustatykite ryškumo lygį: pritemdymo funkcijos
 • Nustatyti spalvą: pasirinkite iš 16 milijonų spalvų (spalvos šviesos režimu)
 • Baltos šviesos spalvos temperatūra (šalta arba šilta balta spalva): nuo 2000K iki 6500K
 • Įjungimo greitis: per 1 sek
 • Išmaniojo telefono programėlės valdymas – priklausomai nuo jūsų „Zigbee“centralės
 • Valdymas balsu – naudojant „Google Assistant“ arba „Alexa“ – priklausomai nuo jūsų „Zigbee“centrale
 • Suderinamas su 2,4 GHz RF nuotolinio valdymo pulteliu arba RF sieniniu skydeliu (parduodamas atskirai), RF nuotolinio valdymo pultui nereikia Zigbee Hub
 • ZigBee šviesos valdiklis įjungia / išjungia ir pritemdo LED apšvietimą, taip pat galite naudoti nuotolinio valdymo pultus / sieninius jungiklius iš MiLight (RGBCCT).
 • Lengvas montavimas – su dvipusiais klijais
 • Bendra išeiga: maks. 5A / kanalas
 • Palaikomi įvairūs nuolatinės srovės maitinimo adapteriai ir LED juostos: DC 12V / DC 24V / DC 36V / DC 48V / DC 54V
  Lengva integracija su Zigbee belaidžio ryšio protokolu
 • Suderinamas su dideliu skaičiumi centralių: Sonoff / eWeLink Zigbee šliuzai, Tuya / SmartLife Zigbee, Philips Hue, SmartThings / Aeotec, homee, ConBee II, Hubitat Elevation, Amazon Zigbee, suderinamas Apple centarlėmis, Tercy Gateway.

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Gledopto

Spalva

Juoda

Automatizavimo segmentas

Apšvietimas

Komunikacija

2.4G RF, ZigBee

Programėlės

, , , , , , , , ,

Pirkėjų atsiliepimai