Frient Zigbee išmanusis belaidis mygtukas MBTZB-110

Produkto kodas: FRIENT-MBTZB-110

36.33  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 2 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 2 vnt.

42 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Gegužės 21 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Gegužės 21 d.
Atsiimkite parduotuvėje RYTOJ, Gegužės 20 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Frient Zigbee išmanusis belaidis mygtukas

Vienas paspaudimas tinka visiems. draugas išmanusis mygtukas. Įsivaizduokite, kad visada turite draugą, kuris lengvai leidžia valdyti jūsų namus. Žinote, kažkas, kas jūsų namuose įjungia naktinį režimą, vos mygtuko paspaudimu išjungia visas šviesas ir užrakina jūsų lauko duris. Kažkas, kuris tikrai nori palengvinti jūsų gyvenimą ir sutrumpinti jūsų kasdienybę.

Lankstus pagalbininkas. Šis draugas šviesų įjungimą ir išjungimą pakelia į naują lygį. Lengvai pritvirtinamas dvipuse juostele, išmanųjį mygtuką galite įdiegti bet kur. Pavyzdžiui, padėkite jį šalia savo sofos, kad pritemdytumėte šviesą į jaukų televizoriaus režimą, pritvirtinkite prie lauko durų, kad galėtumėte lengvai pasiekti grįžę namo ar išėję iš namų. Kad būtų patogiau, šalia lovos taip pat galite sumontuoti mygtuką, kad išjungtumėte šviesą ir televizorių nesikeldami. Dėl apsaugos nuo vandens purslų galite jį naudoti net virtuvėje ar vonioje, nesijaudindami dėl vandens purslų.

Vienas mygtukas, daug veiksmų. Naudodami draugišką išmanųjį mygtuką galite lengvai valdyti savo namus. Programuokite paprastą automatizavimą naudodami „Zigbee Smart Home Hub“. Pabudę paspauskite mygtuką, kad įjungtumėte šviesas, paleistumėte muziką, pasiklausytumėte orų ir eismo informacijos, atidarytumėte žaliuzes ar atrakintumėte duris. Vakare draugiškas išmanusis mygtukas perkelia jūsų namus į naktinį režimą užrakindamas duris, patikrindamas, ar uždaryti langai ir išjungdamas šviesas. Tai padarys viską, ko jums reikia.

Frient specifikacija

Automatizavimo segmentas

Priedai

Gamintojas

Frient

Komunikacija

ZigBee

Energijos šaltinis

Baterija

Baterijos tipas

CR2450

Baterijos tarnavimo laikas

iki 3 metų

Programėlės

DomoticzGoogle HomeHome AssistantHomeyopenHAB

Spalva

Balta

Išmatavimai

40 x 53 x 10,8

Darbinė temperatūra

0 to +50°C

Protokolas

Zigbee 3.0

FRIENT valdymas

Jūsų nauji išmaniųjų namų FRIENT bendrauja per Zigbee. protokolą Jie yra sertifikuoti Zigbee ir dirba su Zigbee centralėmis. Atminkite, kad ne visos funkcijos veikia su visomis centralėmis.

FRIENT išbandyta ir veikis su SmartThings, Homey, Smart Home by hornbach, Google. Daugiau informacijos apie suderinamumą galite rasti žemiau.

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Frient

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Priedai

Komunikacija

ZigBee

Programėlės

, , , , ,

Pirkėjų atsiliepimai