Avatto TRV06 Zigbee išmanusis radijautoriasu vožtuvas termopavara TUYA

Produkto kodas: AV-TRV06

32.09  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 3 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 3 vnt.

6 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Gegužės 28 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Gegužės 28 d.
Atsiimkite parduotuvėje Pirmadienį, Gegužės 27 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Avatto TRV termopavara

Padarykite savo butą maloniai šiltą. „Avatto TRV06“ išmanusis termostatinis vožtuvas leidžia jį valdyti nuotoliniu būdu iš beveik bet kurios pasaulio vietos naudojant „Tuya“ programėlę, taip pat sudaryti darbo grafikus. Stebulė (nepridedama) leis naudotis visomis termostato vožtuvo teikiamomis funkcijomis. Jis taip pat veikia su išmaniaisiais balso padėjėjais. Jis turi daugybę praktinių funkcijų, įskaitant atidaryto lango aptikimą, kalkių šalinimą ir apsaugą nuo užšalimo. Jame taip pat yra LED ekranas, leidžiantis lengvai pasiekti pagrindinę informaciją.

Pasitikėkite, kad jūsų šildytuvas visiškai veikia. TRV06 galvutė kas dvi savaites visiškai atidaro vožtuvą maždaug 30 sekundžių. Šis sprendimas neleis susidaryti dideliam apnašų kiekiui. Ekrane bus rodoma „Skelbimas“, o po 30 sekundžių radiatorius grįžta į ankstesnę veikimo būseną.

Didelės šildymo sąskaitos – jau praeitis. Prietaisas turi atviro lango funkciją. Ką tai reiškia? Kai termostatinis vožtuvas aptinka kambario temperatūros kritimą daugiau nei 6°C per 4 minutes, jis nedelsdamas išjungs šildytuvą. Šis sprendimas padės sutaupyti pinigų! Funkcija išsijungs aptikus 3°C temperatūros pakilimą arba automatiškai po 48 minučių. Taip pat galite jį išjungti rankiniu būdu.

TRV06 siūlo apsaugos nuo užšalimo funkciją, kuri efektyviai apsaugo sistemą nuo užšalimo. Kai šildytuvas išjungiamas ir kambario temperatūra nukrenta žemiau 5°C, prietaisas automatiškai įjungs šildytuvą. Be to, vožtuvas sumaniai išsaugo paskutinius nustatytus parametrus – tai itin naudinga funkcija, ypač dingus elektrai. Taip pat yra vaikų apsauga, galima valdyti kelis termostatus skirtingose patalpose.

Visa svarbiausia informacija po ranka! Atsisiųskite Tuya Smart programėlę į savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį ir patogiai valdykite TRV06 vožtuvą iš bet kurios vietos. Prijungę įrenginį prie šakotuvo (nepridedamas), taip pat galite jį valdyti naudodami išmaniuosius balso asistentus, įskaitant Smart Things, Google Assistant arba Amazon Alexa – norint nustatyti kambario temperatūrą, užtenka paprastos balso komandos! Taip pat galima dalintis įrenginiu su kitais nariais, kad kartu sukurtumėte išmaniuosius namus.

Dabar galite lengvai pritaikyti šildymą namuose pagal savo gyvenimo būdą. Įrenginys leidžia per programėlę susikurti savaitės darbo grafikus. Jo dėka galėsite lengvai reguliuoti kiekvieno kambario temperatūrą pagal savo poreikius. Jums nebereikia jaudintis, kad ryte atsibusite šąlančioje patalpoje!

Avatto termostatinis vožtuvas turi lengvai skaitomą LED ekraną, kurio dėka gausite prieigą prie svarbiausios informacijos apie jo veikimo būseną. Iš jo lygio sužinosite apie šildymo būseną, nustatytą temperatūrą arba pasirinktą režimą. Jis taip pat praneš apie žemą akumuliatoriaus įkrovimo lygį.

Avatto specifikacija

Automatizavimo segmentas

Klimatas

Gamintojas

Avatto

Komunikacija

ZigBee

Energijos šaltinis

Baterija

Baterijos tipas

AA

Baterijos

2vnt, pakuotėje nėra.

Programėlės

Amazon AlexaGoogle AssistantHome AssistantSmart lifeTuya

Matmenys

118 x 124 x 33 mm

Spalva

Šviesiai pilka

Darbinė temperatūra

0°C – 50°C

Korpusas

Plastikas

IP

IP20

Jungtis

M30 x 1.5mm

Avatto valdymas

Patogiai ir paprastai valdykite savo prietaisus su TUYA ar Smart Life programėmėmis. Dėl plataus prietaisų pasirinkimo TUYA tampa labai paprasta ir patraukli sistema vartotojui valdyti savo išmaniuosiu įrenginius ir namus.

Savybės / Specifikacija

Svoris 200 g
Gamintojas

Avatto

Spalva

Šviesiai pilka

Automatizavimo segmentas

Klimatas

Komunikacija

ZigBee

Programėlės

, , , ,

Pirkėjų atsiliepimai