Avatto 1 kanalo Wifi relė WSM16-W1 TUYA

Produkto kodas: WSM16-W1

6.79  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 8 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 8 vnt.

13 Pirkėjų dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Balandžio 16 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Balandžio 16 d.
Atsiimkite parduotuvėje Pirmadienį, Balandžio 15 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Avato 1 kanalo Wifi relė

Lengvai valdykite apšvietimą savo namuose. Funkcionalus „Avatto“ 1 kanalo kanale esantis jungiklis leidžia valdyti šviesas nuotoliniu būdu – naudojant TUYA / Smart Life programėlę arba Google Assistant arba Amazon Alexa balso asistentus. Tai taip pat leidžia kurti darbo grafikus, laikmačius ir automatizavimą. Tuo pačiu metu įrenginys yra kompaktiškas ir labai lengvai montuojamas. Jis palaiko ryšį per Wi-Fi ir yra suderinamas su įvairių tipų jungikliais.

Daug galimybių naudojant programą
Jums nebereikės jaudintis, jei prieš išeidami iš namų pamiršite išjungti šviesą – dabar tai galite padaryti su savo išmaniuoju telefonu! Programėlė TUYA / Smart Life leidžia įjungti ir išjungti šviesas nuotoliniu būdu. Tai taip pat leidžia sujungti jungiklius į grupes ir vienu metu valdyti daugiau jų. Taip pat galite bendrinti savo įrenginius su kitais namų ūkio nariais. Taip ir jie turės galimybę valdyti šviesas nuotoliniu būdu! Taip pat yra blokavimo funkcija.

Papildomi patogumai
Pasirūpinkite, kad jūsų namų apšvietimas atitiktų jūsų tvarkaraštį. Naudodamiesi programėle galite lengvai nustatyti laikmatį arba tvarkaraštį, kad šviesos automatiškai įsijungtų tuo metu, kai paprastai atsikeliate, ir išsijungtų, kai einate miegoti. Taip pat turite galimybę sujungti daugiau įrenginių ir automatizuoti jų veikimą. Jungiklis taip pat gali prisiminti paskutinius nustatymus ir juos atkurti, jei, pavyzdžiui, nutrūktų elektra.

Diegimas be rūpesčių
Dėl savo kompaktiškos konstrukcijos WSM16-W1 yra suderinamas su įvairių tipų jungikliais ir tinka iki 95% rinkoje esančių instaliacinių dėžučių. Taip pat galite pritvirtinti prie lempos. Jo įdiegimas nesukels jums jokių problemų ir neužims per daug laiko. Negana to, vienai lempai valdyti galima naudoti 2 jungiklius – toks sprendimas puikiai tiks, pavyzdžiui, prie laiptų. Taip patogiai galėsite įjungti šviesą pirmame aukšte, o išjungti įėjus į aukštą!

Balso kontrolė
Jūs tik minkote tešlą, jūsų rankos užimtos, o ar galėtumėte naudoti papildomą apšvietimą? O gal jau guli lovoje ir nori miegoti, bet vis tiek reikia išjungti šviesą? Su Avatto viskas tampa daug paprasčiau – WSM16-W1 jungiklis suderinamas su Amazon Alexa ir Google Assistant balso asistentais. Tai leidžia valdyti šviesas paprastomis komandomis! Dabar užtenka kelių žodžių, kad išjungtumėte arba įjungtumėte šviesas – jums net nebereikia griebtis telefono.

Savybės / Specifikacija

Svoris 50 g
Gamintojas

Avatto

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Valdikliai

Kanalai

Komunikacija

Wifi

Programėlės

, , ,

Pirkėjų atsiliepimai