Shelly BLU Centralė

Produkto kodas: SHELLY-BLU-HUB

18.85  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 3 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 3 vnt.

13 Pirkėjų dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Gruodžio 05 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Gruodžio 05 d.
Atsiimkite parduotuvėje Pirmadienį, Gruodžio 04 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

 • Produkto garantija
 • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Shelly BLU centralė

Ženkite į naują sklandaus ryšio erą su Shelly BLU Gateway. Įrenginiams, kuriuose veikia „Bluetooth“, paprastai reikalingas „Bluetooth“ šliuzas, pvz., „Plus“ arba „Pro“ įrenginys. Bet jei norite naudoti „Shelly BLU“ įrenginius su „Gen-1 Shelly“ relėmis („Shelly Dimmer2“, „Shelly RGBW2“ ir kt.), „Shelly BLU Gateway“ yra sprendimas! Šis kompaktiškas raktas keičia jūsų sąranką ir nereikia prijungti papildomų relių – tiesiog prijunkite jį prie adapterio. Jis užpildo atotrūkį tarp jūsų „Shelly BLU“ įrenginių ir platesnės „Shelly“ ekosistemos, fiksuodamas „Bluetooth“ signalus ir perkeldamas juos į debesį arba vietoje į kitus įrenginius be „Bluetooth“ funkcijos.

 • A tipo USB kištukas
 • Vietinio valdymo scenarijus
 • Palaiko MQTT, WebSocket ar bet kurią kitą suderinamą namų automatizavimo sistemą, pvz., Home Assistant
 • Wi-Fi diapazono plėtiklis
 • Gali nuskaityti Bluetooth tinklą ir rasti visus kitus Bluetooth įrenginius; gali suaktyvinti veiksmus trečiųjų šalių įrenginiuose naudojant scenarijus

Funkcionalumas

 • Veikia „Wi-Fi“ ryšiu – prijunkite „Shelly BLU Gateway“ prie savo „Wi-Fi“ tinklo! HUB nereikia!
 • Bluetooth – Greitas įtraukimas per Bluetooth arba naudokite jį kaip Bluetooth centralę.
 • Belaidis – belaidis – tiesiog prijunkite jį prie A tipo USB adapterio ir savo lizdo.
 • Scenarijus – siųskite informaciją vietoje ir vykdykite pasirinktinius veiksmus.
 • Sujunkite savo išmaniuosius įrenginius – debesyje arba vietoje

„Shelly BLU Gateway“ yra mažas USB raktas, veikiantis kaip vartai tarp „Shelly BLU“ įrenginių ir „Shelly Cloud“. Jei norite naudoti „Shelly Gen-1“ įrenginius su „Shelly BLU“ jutikliais, „Shelly BLU Gateway“ gali būti vartai į „Shelly Cloud“, taigi ir į esamus „Gen-1“ įrenginius. Tokiu būdu galite pašalinti poreikį atnaujinti į „Shelly Plus“ arba „Pro“ įrenginius. Tačiau „Shelly BLU Gateway“ neapsiriboja tik debesies ryšiais! Įrenginys leidžia valdyti vietinį greitį naudojant scenarijus.

Kai jums reikia užtikrinti sklandų duomenų perdavimą iš įrenginių, kuriuose palaikomas Bluetooth ryšys, į daugybę namų automatizavimo platformų, „Shelly BLU Gateway“ suteikia patikimą ir veiksmingą ryšį per MQTT protokolą. Taigi galite išplėsti savo dabartinę išmaniąją ekosistemą naudodami savo pasirinktus firminius įrenginius ir platformas.

Daugelyje namų vienas maršrutizatorius yra per silpnas, kad generuotų stabilų signalą, pasiekiantį kiekvieną kambarį, todėl susidaro negyvos zonos ir trikdžiai ryšiai. „Shelly BLU Gateway“ padeda transliuoti signalą iki 30 m patalpoje ir 50 m lauke. Prijunkite jį prie maršrutizatoriaus belaidžio ryšio diapazono krašto ir suporuokite jį su tinklu, taip sukurdami sklandų ryšį, kuris suteiks jums didesnį Wi-Fi diapazoną pagal dabartinę sąranką.

Savybės / Specifikacija

Svoris 35 g
Gamintojas

Shelly

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Automatizavimo centralės

Komunikacija

Wifi, Bluetooth

Programėlės

, , , , , ,

Pirkėjų atsiliepimai