RTU5024 GSM valdymo modulis komunikatorius 3G/4G

Produkto kodas: RTU5024

41.99  su PVM

Neturime

Neturime

16 Pirkėjų dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Atsiprašome, šios prekės šiuo metu neturime. Rekomenduojame rinktis iš: Kategorijos: , , .

siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

RTU5024 GSM valdymo modulis

Elektroninis GSM valdiklis valdantis įrenginius GSM tinkle nuotoliniu būdu, nenaudojant interneto ir duomenų perdavimo. GSM valdiklis RTU5024 gali būti sėkmingai naudojamas ne tik valdant užtvarą, bet ir atliekant kitas užduotis, kai būtina realizuoti nuotolinį valdymą ar įeigos kontrolę. Modulis bus naudingas, kai reikės automatizuoti mechaninį atidarymo ir uždarymo veiksmą, nuotolinį įjungimą ir išjungimą arba įdiegti praėjimo kontrolės sistemą.
Nuotolinis įrenginio valdymas – telefonu nemokamais skambučiais. Nereikia nuotolinio valdymo pultelio, raktų ar interneto. Jokio skambučio mokesčio. Įrenginys identifikuoja skambinančiojo numerį, o relės jungiklis atmeta skambutį iš įgalioto numerio. Lengvas programavimas ir pajungimas. Vartotojai pridedami ar pašalinami SMS žinute. Abonentų skaičius: iki 200. Saugu – identifikuojamas skambinančiojo ID, o neautorizuoti skambintojai ignoruojami.

Relės uždarymo arba atidarymo laikas programuojamas. Gali būti valdomas iš bet kur per GSM tinklą, neribojamas atstumas. Keturių juostų dažnis pritaikomas visame pasaulyje. Išmaniojo telefono programėlė RTU5024 dar labiau supaprastinta konfigūravimą ir valdymą. Vieną kartą sukonfigūravus nereikalauja jokios priežiūros. Pritaikymas įvairiose srityse. Šis valdiklis gali būti jungiamas prie įvairiausių elektros (elektronikos) prietaisų.

Pritaikymas

Nuotoliniu būdu atidaromi varstomi ar stumdomi vartai, užtvarai (šlagbaumai), durys, žaliuzės, garažo vartai. Idealus sprendimas namui (kotedžui) su automatiniais vartais. Gyvenamieji namai: durų, vartų, įėjimo į garažą valdymas, elektroninių prietaisų valdymas, kaip ventiliatorius, mikrobangų krosnelė, oro kondicionierius.

Pramoninė nuotolinių jungiklių įranga, pavyzdžiui: gatvių žibintai, saulės energijos įranga, varikliai, keitikliai, PLC, siurbliai, ventiliatoriai ir kt.
Žemės ūkyje: nuotolinio valdymo siurbliai ir kt. Versle: nuotolinio valdymo elektroninės dėžės, reklaminiai stendai, LED ženklai ir kt.

RTU5024 specifikacija

GSM dažnis2G, 4 dažnių 850/900/1800/1900MHz.
Maitinimas9-24V DC / 2A.
IšėjimaiNC/NO relinis sausas kontaktas, 3A/240V AC.
Energijos sąnaudos12V; maksimalus 50mA, vidutinis 25mA.
SIM kortelė3V SIM card (mini SIM).
Antena50 omų varžos SMA tipo jungties.
Darbinė temperatūranuo -20°C iki +60°C, prie santykinės oro drėgmės iki 90%RH.
Korpuso medžiagaAliuminis
Matmenys102x76x27mm.
Svoris108g.

Savybės / Specifikacija

Automatizavimo segmentas

Automatizavimo centralės, Apsauga

Kanalai

Komunikacija

GSM

Pirkėjų atsiliepimai