Nuki Smart Lock 3.0 PRO Wifi Bluetooth HomeKit valoma išmanioji spyna (Juoda)

Produkto kodas: NUKI-SL3PRO-BLA

303.45  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 1 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 1 vnt.

12 Pirkėjų dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Gruodžio 05 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Gruodžio 05 d.
Atsiimkite parduotuvėje Pirmadienį, Gruodžio 04 d.
* Nemokamas pristatymas perkant šį produktą!
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Nuki Smar Lock 3.0 PRO

„Nuki Smart Lock 3.0 Pro“ – atidaromų durų evoliucija: mūsų elektroninis durų užraktas su integruota nuotoline prieiga ir akumuliatoriumi, užtikrinančiu visą galią.

Atidarykite duris naudodami automatinį atrakinimą – atidarykite išmaniąsias duris naudodami išmanųjį telefoną, išmanųjį laikrodį arba automatiškai naudodami automatinį atrakinimą.

Lengva montuoti – Elektroninė durų spyna montuojama ant durų iš vidaus. Nereikia varžtų ar gręžimo.

Visada sekite dalykus – naudokite „Nuki“ programą, kad stebėtumėte, kas atvyko ir išvyko, kai esate darbe, keliaujate ar atostogaujate.

Priskirkite saugios prieigos leidimus – lengvai bendrinkite skaitmeninius „Nuki Smart Lock“ raktus su šeima ir draugais naudodami programą.
Sertifikuota jūsų durų spynos apsauga – „Nuki“ siūlo jums patogumą ir maksimalų jūsų durų spynos saugumą.

Pasisveikinkite su „Wi-Fi“ – „Nuki Smart Lock 3.0 Pro“ yra su integruotu „Wi-Fi“ moduliu. Valdykite savo duris nuotoliniu būdu internetu ir priskirkite saugius prieigos leidimus kelyje.

Daugiau galios jūsų „Smart Lock“ – išmanusis durų užraktas dabar komplektuojamas su standartiniu komplektu „Nuki Power Pack“. Naudodami įkraunamą akumuliatorių dabar galite pailginti baterijos veikimo laiką iki 100 %.

Elegantiškas dviejų spalvų dizainas – „Nuki Smart Lock“ dabar yra ir baltos spalvos. Kartu su sukamosios rankenėlės aliuminio apdaila galite suteikti savo priekinėms durims paprastos elegancijos.

Lengva montuoti vidinėje durų pusėje – Nuki Smart Lock montuojamas ant durų iš vidaus ir yra iš karto paruoštas naudoti.

#BBD0E0
»

Savybės / Specifikacija

Svoris 460 g
Gamintojas

Nuki

Spalva

Juoda

Automatizavimo segmentas

Įeigos kontrolė

Komunikacija

Wifi, Bluetooth

Programėlės

, ,

Pirkėjų atsiliepimai