Meross MSL320HK 10 metų Wifi LED juosta valdomas Apple Homekit, SmartThings

Produkto kodas: MSL320HK

44.10  su PVM

Neturime

Neturime

20 Pirkėjų dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Atsiprašome, šios prekės šiuo metu neturime. Rekomenduojame rinktis iš: Kategorijos: , , .

siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Įsigykite originalią savo namų kambarių dekoraciją ir pasirūpinkite nepakartojama nuotaika kiekvienai progai. Kaip tai padaryti? Naudokite Meross MSL320 LED šviesos juostą! Laisvai reguliuokite šviesą pagal savo poreikius, keisdami jos ryškumą ar spalvą. Taip pat galite valdyti apšvietimą nuotoliniu būdu – naudodami Meross programėlę arba tokias platformas kaip Apple HomeKit ar Google Assistant. Produktas taip pat palaiko valdymą balsu.

Susikurkite tinkamą atmosferą bet kurioje situacijoje
Ar žinojote, kad tinkamas apšvietimas gali tam tikru būdu paveikti mūsų nuotaiką? Su jo pagalba taip pat galite sukurti nepakartojamą atmosferą bet kokiai progai. LED šviesos juosta MSL320 leis jums pamatyti, kaip ji veikia! Galite laisvai reguliuoti jos generuojamos šviesos ryškumą ir net keisti jos spalvą – iš plataus RGB spalvų asortimento tikrai išsirinksite kažką tobulo.

MSL320

Fantastiški apšvietimo efektai
Tai dar ne jūsų galimybių pabaiga! LED juostelė palaiko scenas su įvairiais apšvietimo efektais, kurie leis dar geriau pritaikyti apšvietimą prie situacijos. Planuojate ramų vakarą su mėgstama knyga ar namų kino vakarą? Organizuoti vakarėlį? Reikia akimirkos susikaupti, kol dirbi? Ar tik ruošiatės miegoti? Pasirinkite tinkamą sceną ir mėgaukitės šviesa, puikiai atitinkančia jūsų poreikius.

MSL320

Valdykite apšvietimą iš bet kurios vietos
Dabar galite valdyti apšvietimą net būdami toli nuo namų. LED juostelė veikia su Meross programėle, taip pat Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant, Samsung SmartThings ir IFTTT. Norėdami įjungti, išjungti šviesą ar reguliuoti jos parametrus, tiesiog ištieskite ranką prie telefono! Taip pat galite kurti tvarkaraščius ir laikmačius.

Patogus valdymas balsu
Suderinamumas su išmaniaisiais asistentais taip pat reiškia, kad galite valdyti šviesas paprastomis balso komandomis – jums net nereikia judėti! Vos keliais gerai parinktais žodžiais galite, pavyzdžiui, įjungti, išjungti šviesos juostą, pašviesinti šviesą ar pakeisti jos spalvą.

Jūsų naujas, paprastas būdas papuošti jūsų pasirinktus kambarius
Gaminio surinkimas ir konfigūravimas nesukels jums problemų. 5 m ilgis suteikia beveik neribotas naudojimo galimybes. LED juostele originaliai galite papuošti, pavyzdžiui, virtuvės spinteles, rašomąjį stalą, sieną už televizoriaus ar lentynas. Be to, įrenginys gali veikti su esamu WiFi tinklu – nereikia jokio papildomo šakotuvo.

MSL320

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Meross

Automatizavimo segmentas

Apšvietimas

Komunikacija

Wifi

Programėlės

, , , , ,

Pirkėjų atsiliepimai