Išmanioji 4 kanalų Zigbee RF 5V-32V relė, NO NC kontaktai 10A AC/DC

Produkto kodas: SMW-REL-532V-4RF-ZB

35.69  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 5 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 5 vnt.

49 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Antradienį, Liepos 23 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Antradienį, Liepos 23 d.
Atsiimkite parduotuvėje RYTOJ, Liepos 22 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

 • Produkto garantija
 • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

4 Kanalų Zigbee + RF relė

Tai nauja su Sonoff suderinama „Zigbee + RF“ 4 kanalų išmanioji relė, idealus sprendimas nuotoliniam motorizuotų vartų, garažo vartų, drėkinimo sistemų ar kitų elektros prietaisų / grandinių valdymui. Šis išmanusis įrenginys apjungia Zigbee ir RF ryšio galimybes, todėl jį galima prijungti prie Zigbee pagrindu sukurtos išmaniųjų namų sistemos, taip pat nuotoliniu būdu valdomas vietoje iš 433MHz RF nuotolinio valdymo pulto.

„Zigbee“ dalis yra suderinama su „Sonoff Zigbee Bridge“ (ir „eWeLink“ išmaniojo telefono programėle bei platforma) ir „Tuya“ / „SmartLife Zigbee“ centralėmis.

Per RF imtuvą jį taip pat galima belaidžiu būdu valdyti Sonoff RF nuotolinio valdymo pulteliais ir SmartWise RF sieniniais jungikliais.

Išmaniajai relei reikalingas 5 V USB arba 7 V–32 V AC/DC maitinimo šaltinis. Valdomos grandinės veikia nepriklausomai nuo relės maitinimo šaltinio, relė palaiko 90-250V/10A kintamąją srovę, prijungtą prie COM įvesties, arba valdo 0-30V/10A DC, NO arba NC ryšio režimu. Išmanusis įrenginys taip pat valdo be įtampos sausų kontaktų perjungimą.

Išmanioji relė valdoma nuotoliniu būdu per internetą ir iOS (Apple) arba Android išmaniojo telefono programėlę, galima nustatyti suplanuotą įjungimą/išjungimą. Bendrinkite nuotolinio valdymo pultą programoje su savo šeima.

Palaiko momentinio perjungimo režimą (naudokite fizinį plokštės mygtuką, kad įjungtumėte momentinį perjungimo režimą), kuriame užsidaro arba atsidaro po 1 sek. Idealus sprendimas nuotoliniam elektrinių vartų valdymui arba kompiuterio maitinimo adapteriui.

Jis taip pat gali būti įjungtas į blokavimo režimą (naudokite fizinį plokštės mygtuką, kad įjungtumėte blokavimo režimą), kad būtų galima naudoti blokavimo režimu, rekomenduojama variklio valdymui.

Prekės savybės:

 • Nuotolinis įjungimas / išjungimas – bet kada ir bet kur, nuo šiol galėsite nuotoliniu būdu įjungti ir išjungti visus savo prietaisus.
 • Relinis maitinimas: 5V DC USB arba 7V-32V AC/DC
 • Valdomų grandinių skaičius: 4, sausas kontaktas be įtampos arba 90-250V/10A AC arba 0-30V/10A DC
 • Blokavimo režimas: perjungiamas fiziniu mygtuku ant relės plokštės.
 • Momentinis perjungimo režimas (1 sek.): perjungiamas fiziniu mygtuku ant relės plokštės.
 • Mobilioji programėlė – palaiko ir eWeLink, ir Tuya / SmartLife platformas, prisijungus prie Sonoff Zigbee Bridge: nemokama iOS ir
 • Android mobilioji programėlė: eWeLink
 • RF nuotolinio valdymo pultas – suderinamas su 433 MHz „Sonoff“ ir „SmartWise“ RF nuotolinio valdymo pulteliais bei RF sieniniais jungikliais (nuotolinio nuotolinio valdymo pultai su riedėjimu / peršokimu nepalaikomi)
 • Sinchronizavimo būsena – patikrinkite faktinę relės būseną (įjungta arba išjungta) naudodami programą mobiliesiems
 • Laikmatis – įvairios laikmačio funkcijos: vienas laikas, suplanuotas įjungimas/išjungimas, atgalinis skaičiavimas/laikmatis, kilpa.
 • Bendrinkite valdymą – valdykite įrenginį kartu su savo šeima
 • Grupės valdymas – vienu bakstelėjimu įjunkite / išjunkite daugybę įrenginių
 • Išmanioji scena – įjungiama / išjungiama temperatūros, triukšmo ar kitų aplinkos jutiklių arba kitų suderinamų išmaniųjų įrenginių paleidimo
 • Suderinamumas – puikiai veikia su Amazon Alexa, Google Assistant, IFTTT ir Google Nest

Relė palaiko tris darbo režimus: įprastą (savaiminio perjungimo) jungimo režimą, momentinį perjungimo režimą ir blokavimo režimą. Pasirinkite iš bet kurio pagrindinio skydelio mygtuku.

Pastaba: blokavimo režimo ir momentinio perjungimo režimo negalima įjungti vienu metu.

Palaiko du jungčių tipus: su COM+NO tipo relė uždaro grandinę, kai įjungiama, su COM+NC tipo relė nutraukia grandinę perjungus.

Kita specifikacija

Automatizavimo segmentas

Įeigos kontrolėValdikliai

Gamintojas

Kita

Matmenys

7.4 × 7.3 × 1.8 cm

AC maitinimas

7 – 32V

DC maitinimas

5V7 – 32V

Didžiausia apkrova (A)

10A

Kanalai / Išėjimai

4 – kanalų

Komunikacija

RF433ZigBee

Energijos šaltinis

Tinklas

Programėlės

Amazon AlexaEwelinkGoogle AssistantSmart lifeTuya

„Sausi” kontaktai

Taip

El. sąnaudų matavimas

Ne

Programėlės produktams

eWeLink yra programų platforma, palaikanti įvairių išmaniųjų įrenginių, įskaitant Sonoff, prekės ženklus. Be to, eWeLink dirba kartu su IFTTT, tarnaudama kaip pagrindinis namų valdymo centras.

Savybės / Specifikacija

Svoris 70 g
Gamintojas

Kita

Automatizavimo segmentas

Įeigos kontrolė, Valdikliai

Kanalai

Komunikacija

RF433, ZigBee

Programėlės

, , , ,

Pirkėjų atsiliepimai