Dirvožemio drėgmės jutiklis

Produkto kodas: BOT-MOD-01588

2.99  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 5 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 5 vnt.

40 Pirkėjų dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Ketvirtadienį, Rugsėjo 28 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Ketvirtadienį, Rugsėjo 28 d.
Atsiimkite parduotuvėje RYTOJ, Rugsėjo 27 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Dirvožemio drėgmės jutiklis

Jutiklis dirvožemio drėgmės lygiui nustatyti. Jis maitinamas nuo 3,3 V iki 5 V įtampa. Jis turi skaitmeninę ir analoginę išvestį, todėl yra suderinamas su daugeliu paleidimo modulių, įskaitant Raspberry PiandArduino. Prietaisas gali būti naudojamas, pavyzdžiui, vazono dirvožemio drėgnumui matuoti.

Sensoriaus priežiūra
Prietaisas susideda iš trijų dalių: matavimo zondo, detektoriaus modulio ir laidų. Zondą reikia prijungti prie pagrindinio modulio laidais ir įdėti juos į dirvą, kur bus matuojama drėgmė.

Jutiklis turi skaitmeninę D0 išvestį, kuri potenciometru rodo nustatytų verčių viršijimą, ir analoginį A0, padedantį gauti tikslią drėgmės reikšmę.

Skaitmeninis išėjimas D0
Potenciometras nustato slenkstį, virš kurio išėjimo D0 būsena pakeičiama iš aukštos į žemą. D0 kaištį galima tiesiogiai prijungti prie mikrovaldiklio arba kūrimo rinkinio, įskaitant Arduinoor, pavyzdžiui, su garsiniu moduliu, kuris signalizuoja apie per žemą arba per aukštą drėgmės lygį.

Analoginis A0 išėjimas
Jutiklis turi analoginį A0 išėjimą, kuris turi būti prijungtas prie A/D keitiklio kaiščio (analoginis įėjimas Arduino). Tai leis tiksliau nustatyti drėgmės lygį matuojant proporcingą įtampos signalą.

Kita specifikacija

Automatizavimo segmentas

Sensoriniai

Gamintojas

Kita

Energijos šaltinis

Tinklas

Davikliai

Drėgmės

DC maitinimas

3.3V – 5.5V

Veikimo kampas

100 °

Matmenys

6.4 cm x 2.1 cm

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Kita

Automatizavimo segmentas

Sensoriniai

Pirkėjų atsiliepimai