Danfoss terminė pavara TWA-K 24V, M30X1.5, NC

Produkto kodas: 088H3140

20.99  su PVM

Neturime

Neturime

49 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Atsiprašome, šios prekės šiuo metu neturime. Rekomenduojame rinktis iš: Kategorijos: , , .

siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Danfoss terminė pavara TWA-K

Normaliai uždaryta (NC), 24V pavara TWA-K. Skirta montuoti ant reguliuojamų kolektorių ir ventilių turinčių M30x1,5 jungtį. Gali būti tiesiogiai jungiama prie 24V termostatų bei valdiklių. Skirta zonų ar grindinio šildymo reguliavimui.

Pavaros labai patogios montuoti ir kompaktiškos. Ekonomiškos – naudoja tik 2 vatus energijos, todėl reguliatoriui tenka maža apkrova. Turi padėties indikatorių, kuris rodo ar ventilis atidarytas, ar uždarytas.

TWA-K pavaros skirtos rinkoje populiariems ventiliams ir kolektoriams su M30 x1,5 jungtimi, pvz prijungimui prie Heimeier, MNG ir Oventrop ventilių ar reguliuojamų kolektorių.

Pavara turi padėties indikatorių, kuris rodo, ar ventilis uždarytas ar atidarytas. TWA pavara gaminama su įprastinėmis ventilio jungtimis, šiuo metu populiariausiomis rinkoje ir turinčiomis platų pritaikymą.

Pavara gali veikti, prijungus arba prie 24V kintamosios/nuolatinės srovės maitinimo, arba prie 230 V kintamosios srovės maitinimo tiek normaliai uždarytoje (NC), tiek normaliai atidarytoje (NO) padėtyje (ventilio padėtys, kai pavaroje nėra įtampos). Be to, 24 V pavara, naudojama su RA ventiliais, gaminama ir NC/S versijoje su galiniu jungikliu.

Veleno eigos laikas (pavaros atsidarymas/užsidarymas) ~ 3 min.

Danfoss specifikacija

Automatizavimo segmentas

Klimatas

Gamintojas

Danfoss

Energijos šaltinis

Tinklas

DC maitinimas

24V

Spalva

Balta

Jungtis

M30x1.5

IP

IP41

Korpusas

Plastikas

Tipas

NC (Tipas)

Energijos suvartojimas

2W

Matmenys

58 x 40.5 x 40.5 mm.

Danfoss siūlo įvairias produkcijos linijas, įskaitant šildymo, vėsinimo, oro kondicionavimo, šaldymo, šaltinių valdymo, elektroninių valdymo sistemų, variklių, siurblių ir daugelį kitų sprendimų. Jų produktai gali būti naudojami tiek pramonėje, tiek gyvenamųjų bei komercinių pastatų sektoriuose.

Danfoss taip pat pasižymi technologijų inovacijomis ir tvarios energetikos sprendimais. Jie siekia padėti savo klientams taupyti energiją, mažinti išmetamųjų teršalų kiekį ir optimizuoti savo sistemų veikimą.

Savybės / Specifikacija

Svoris 100 g
Gamintojas

Danfoss

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Klimatas

Pirkėjų atsiliepimai