Aqara P2 durų langų magnetinis sensorius DW-S02D

Produkto kodas: DW-S02D

32.50  su PVM

Likutis mūsų sandėlyje: 4 vnt.

Likutis mūsų sandėlyje: 4 vnt.

27 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Kurjerio pristatymas (1-2 d.d.) Šeštadienį, Liepos 20 d.
Atsiimkite paštomate (1-3 d.d.) Šeštadienį, Liepos 20 d.
Atsiimkite parduotuvėje RYTOJ, Liepos 19 d.
siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Aqara P2 magnetinis sensorius

Aqara durų ir langų jutiklis P2 ne tik apima visas pažangias automatizavimo ir saugos funkcijas, kuriomis žinomas Aqara*, bet ir suteikia vartotojams galimybę tiesiogiai prijungti jį prie trečiųjų šalių gijos kraštinių maršrutizatorių, pvz., išmaniųjų garsiakalbių, ir naudotis visais privalumais. išmaniųjų namų „Matter“ standarto.

* Kai kurioms funkcijoms reikalingas „Aqara border“ maršrutizatorius („Aqara M3 hub“ greičiausiai bus paleistas 2023 m. IV ketvirtį), daugiau informacijos rasite aprašyme.

Funkcijos:
„Native Matter“ palaikymas*: įžengus į „Mater“ erą, naudotojams nebereikia nerimauti dėl skirtingų ekologinių platformų ir techninių protokolų, jiems tereikia „Matter“ programos ir su „Mater“ suderinamos gijos sienų maršrutizatoriaus. Tai reiškia, kad ekosistemų ir platformų ryšiai tampa paprastesni ir lengvesni.
– Sklandi integracija
– Gijos protokolas
– Mažas energijos suvartojimas
– Kelių ekosistemų palaikymas („Apple“, „Google“, „Alexa“, „SmartThings“ ir kt.)
Atidarytos/uždarytos būsenos stebėjimas: būkite informuoti ir būkite saugūs naudodami pranešimus realiuoju laiku išmaniajame telefone, kai jutiklis aptinka veiklą. Niekada nepraleisite galimos grėsmės saugumui ir viską kontroliuosite, nesvarbu, ar esate namuose, ar išvykę.
– Vietinė ir nuotolinė signalizacija
– Didelio tikslumo Hall jutiklis
– AppView
– Pranešimas programėlėje
Vietinis namų automatizavimas: galite integruoti durų ir langų jutiklį P2 su savo išmaniojo namo ekosistema, kad įgalintumėte pažangias automatizacijas, tokias kaip termostato nustatymų reguliavimas arba apsaugos kamerų įjungimas atidarius duris ar langą. Be to, automatizavimas vykdomas lokaliai be debesies, o tai gali apsaugoti vartotojų privatumą ir veiks, net jei nėra interneto ryšio.
– Namų apsauga
– Energijos taupymas
– Vertingas stebėjimas
– Šviesos valdymas
– Naminių gyvūnėlių durų stebėjimas
Maksimalus efektyvumas naudojant balso asistentą: Aqara durų ir langų jutiklis P2 palaiko Apple Siri ir Alexa. Naudodami šiuos balso pagalbininkus galite gauti įspėjimus apie įvykius, pvz., durų įėjimą, arba paklausti, ar durys atidarytos, kad galėtumėte žinoti, kas vyksta namuose. Taip kasdienės užduotys atliekamos sklandžiai ir patogiai, o tai leidžia maksimaliai išnaudoti savo laiką.
– Palaikykite Amazon Alexa
– Palaikykite Apple Siri
Lengvas montavimas ir priežiūra: kompaktiškas ir priklijuojamas dizainas leidžia lengviau integruoti P2 į įvairias namų aplinkas, o vartotojai gali įdėti jį įvairiose vietose ir įvairiose scenarijuose. Dėl galingo CR123A** naudotojams nereikia jaudintis dėl dažno baterijos keitimo ar priežiūros.
– Lengvas montavimas ant bet kokio paviršiaus
– Kompaktiškas dizainas
– CR123A baterija
– Nedažnas baterijų keitimas
Papildomos „Aqara Home“ programos*** funkcijos: „Aqara Home“ programoje pritaikomi nustatymai bus išplėsti artimiausiu metu paleidus „Hub M3“. Vartotojai gali tiksliai sureguliuoti jutiklio jautrumą 1–3 cm diapazone ir reguliuoti miego trukmę pagal konkrečius scenarijus, taip pat naudoti programuojamą mygtuką, kad įjungtų įvairias išmaniųjų namų automatizacijas. Be to, klastotės aliarmo funkcija nedelsiant išsiųs įspėjimus į jūsų išmanųjį telefoną, jei jutiklis bus sugadintas.
– Įspėjimas apie klastojimą
– 1-3 cm reguliuojamas jautrumas
– Atstumo nustatymas
– Miego laiko nustatymas
* Norint naudoti durų ir langų jutiklį P2 su tam tikra ekosistema, reikalingas suderinamas siūlų kraštinės maršrutizatorius ir (arba) medžiagos valdiklis.

** Akumuliatoriaus veikimo laikas gali skirtis priklausomai nuo maršrutizatoriaus ir programos, prie kurios prijungtas jutiklis. Norint pasiekti geriausių rezultatų, rekomenduojama naudoti Aqara border router.

*** Norint palaikyti „Matter over Thread“ įrenginius „Aqara Home“ programoje, reikalingas Hub M3. Numatoma, kad „Aqara M3 Hub“ bus paleista 2023 m. IV ketvirtį.

Įspėjimai, rekomenduojame perskaityti prieš perkant:
Kad galėtumėte naudoti šį įrenginį per Thread protokolą, turite turėti “Thread border router” įrenginį. Jei norite naudoti šį jutiklį ir per Matter standartą, toks Thread border maršrutizatorius taip pat turėtų būti Matter Controller.
Žemiau esančiame paveikslėlyje parodytas šakotuvų, veikiančių kaip gijos kraštinės maršrutizatorius ir tuo pačiu metu Matter Controller, sąrašas.

AQARA įmonė dar nesiūlo šakotuvo, kuris vienu metu veiktų kaip gijos krašto maršrutizatorius ir medžiagos valdiklis. Toks mazgas planuojamas 2023 metų IV ketvirtį.

Prietaiso šiuo metu negalima naudoti su programa AQARA Home, kol nebus nurodytas AQARA šakotuvas

Aqara specifikacija

Automatizavimo segmentas

ApsaugaSensoriniai

Gamintojas

Aqara

Komunikacija

BluetoothThread

Belaidis protokolas

Bluetooth 5.0 2402-2480 MHz, Thread 2402-2480 MHz

Davikliai

KitiMagnetiniai

Energijos šaltinis

Baterija

Baterijos tipas

CR123A

Palaikymas

Matter

Darbinė temperatūra

-10°C ~ +50°C

Programėlės

Amazon AlexaApple Home KitAqara HomeGoogle HomeHome AssistantSmart Things

Spalva

Balta

Matmenys

77 × 22 × 22 mm (Sensor Main Unit), 36 × 11.5 × 7.3 mm (Sensor Accessory Unit)

Savybės / Specifikacija

Svoris 100 g
Gamintojas

Aqara

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Sensoriniai, Apsauga

Komunikacija

Thread, Bluetooth

Programėlės

, , , , ,

Pirkėjų atsiliepimai