Aeotec Door / Window Sensor 7 magnetinis durų langų sensorius Z-wave 700 ZWA011

Produkto kodas: AEOEZWA011EU

39.99  su PVM

Neturime

Neturime

42 Pirkėjai dabar apžiūrinėja šią prekę!

Pristatymas / atsiėmimas

Atsiprašome, šios prekės šiuo metu neturime. Rekomenduojame rinktis iš: Kategorijos: , .

siuntu tarnybos

Dėmesio! Pristatymo terminai yra preliminarūs, kadangi terminai atsinaujina priklausomai nuo užsakymo pateikimo ir apmokėjimo laiko. Galutinis pristatymo terminas yra pateikiamas Nebrangu.lt pilnai patvirtinus užsakymą.

  • Produkto garantija
  • Netiko, grąžinkite per 14 d.d.

Mokėjimo būdai:

Aprašymas

Programėlė Aeotech produktams

SmartThings programėlė yra pasaulinės klasės platforma, turinti vieną didžiausių suderinamų produktų ekosistemų, kuri sujungia šimtus išmaniųjų namų įrenginių į vieną viso namo valdymo sprendimą.

Vartotojams suteikiamas platesnis įrenginių pasirinkimas idealiems išmaniesiems namams sukurti be išskirtinio Aeotec asortimento yra daugybė Zigbee įrenginių kuriuos galima integruoti bet taip pat Z-Wave produktai. Daugiau nei 5000 sertifikuotų produktų yra prijungti prie SmartThings platformos.

Aeotec Door / Window Sensor 7 magnetinis durų langų sensorius

Aeotec durų / langų jutiklis naudojamas stebėti kontaktą tarp 2 objektų ir jo pasikeitimus. Jį sudaro 2 jutiklių dalys, jis paprastai montuojamas ant durų arba lango ir gretimo rėmo. Kai durys arba langas yra atidarytos arba uždarytos, į prijungtą Z-Wave centralę siunčiamas signalas, nurodantis, kad įvyko pasikeitimas. Iš šio signalo galima suaktyvinti išmaniąją automatizavimo sceną ir saugos procedūras.

Atkreipkite dėmesį, kad skirtumas tarp ZWA011 ir ZWA008 yra ZWA011 yra 700 serijos, o ZWA008 yra 500 serijos. Be to, ZWA011 yra tik kontaktų uždarymo jutiklis, jis neturi giroskopo jutiklio arba sauso kontakto įvesties jutiklio, kaip turi ZWA008.

Kuo jis ypatingas.

Geriausias klasėje dydis. 40% mažesnis nei ankstesnės kartos, įskaitant durų / langų jutiklį Gen5. Geriausias savo klasėje akumuliatoriaus veikimo laikas. Naudodamas aparatinės ir programinės įrangos konfigūraciją, sukurtą mūsų Vokietijos tyrimų ir plėtros įrenginiuose, durų / langų jutiklis 7 naudoja iki 66 % mažiau akumuliatoriaus energijos nei ankstesnės kartos.

Didžiausias belaidis našumas. Sujungdamas Z-Wave Plus ir Z-Wave 700 serijas, durų / langų jutiklis 7 siūlo didžiausią iki šiol belaidžio ryšio atstumo diapazoną. JAV leidimuose belaidžio ryšio diapazonas yra 150 % didesnis, o ES ir Azijos leidimuose – 250 % didesnis. Nenaudojant daug energijos reikalaujančio galios stiprintuvo, šis pažangiausias intelekto ir saugumo jutiklis gali palaikyti ryšį tarp įrenginių iki 100 metrų arba gali būti perduodamas per 400 metrų atstumu.

Greičiausias belaidis veikimas. Geriausias visų laikų akumuliatoriaus veikimo laikas ir belaidžio ryšio veikimas yra sujungti su greičiausiu visų laikų belaidžiu Aeotec jutikliu. Durų / langų jutiklio 7 700 serijos ir S2 derinys užtikrina belaidį ryšį ir atsako greitį 50 % greitesnį nei senesni jutikliai.

Aeotec Door / Window Sensor 7 specifikacija

ModelisZWA011-C02
PavadinimaDoor / Window Sensor 7
Jutiklio matmenys19 x 71 x 18 mm
Magneto matmenys8 x 20 x 11 mm
Pakuotės išmatavimai72 x 32 x 120 mm
Produkto svoris26 g
Z-Wave Plus sertifikuotaTaip
S2 saugaTaip
Smart StartTaip
KartotuvasNe
Akumuliatoriaus įkroviklio įvestisNe
Baterijos tipas1 * 1/2 AA ER14250 3,6V
Baterijos veikimo laikas3 metai, jei per dieną įvyksta 5 atidarymo ir 5 uždarymo įvykiai, kai išjungtos pažadinimo ataskaitos.
Pokrypio aptikimasturi būti didesnis nei 5 laipsniai
Darbinė drėgmėnuo 10 iki 95 %
Darbinė temperatūranuo -20°C iki 45°C, nuo -4°F iki 113°F
Laikymo temperatūranuo -30°C iki 70°C, nuo -20°F iki 158°F
Radijo protokolasZ-Wave Plus
Radijo dažnis868,4 arba 869,8 MHz EU
Veikimo atstumasiki 50 metrų lauke
Atsparumas vandeniuiIP20 klasė

Savybės / Specifikacija

Gamintojas

Aeotec

Spalva

Balta

Automatizavimo segmentas

Sensoriniai, Apsauga

Komunikacija

Z-Wave

Programėlės

, , , , , , ,

Pirkėjų atsiliepimai